Передпокій - візитна картка будинку. Це місце має не тільки привабливо виглядати, але мати міцне покриття підлоги. У коридорі постійно взуваються в вуличне взуття дорослі і діти перед виходом на роботу, в школу, що викликає додаткове навантаження на підлогу. Це місце показує загальний стиль будинку, покриття для підлоги передпокої має поєднуватися зі стінами і загальної обробкою і бути особливо міцним.

У передпокої використовуються різні покриття, в моді укладати в коридорі на підлогу керамічну плитку, як найбільш міцний матеріал. Але і ламінат тут виглядає відмінно, і служить довго, маючи незаперечні переваги перед іншими статевими покриттями.

Ламінат в передпокої має такими позитивними якостями, як:

  • зносостійкість;
  • низька ціна;
  • естетичність.

Виготовляється він з ХДФ-плити (High Density Fiberboard) - екологічного матеріалу, що представляє собою спресовану дрібну деревну стружку, просочену органічними в'язкими смолами. Він має високу щільність, зверху покритий спеціальним папером красивого малюнка, поверх якої накладається меламиновая смола, що оберігає покриття від механічних пошкоджень.

Цей матеріал для укладання на підлогу в різних приміщеннях відрізняється міцністю і вологостійкість, стійкість до зношування. Ламінат ідеально підходить для укладання в передпокої, де на нього не потрапила вода бруд і сіль, якою взимку від ожеледиці посипають вулиці.

Широкий асортимент міцного ламінату

Можна укласти ламінатний підлогу, ідентичний по дизайну покриттям прилеглих кімнат. Досвідчені майстри покладуть його так, що сполук помітно не буде. Деякі вважають за краще відокремити зону коридору, уклавши в ньому покриття з малюнком, відмінним від решти статі. Потрібно ретельно виміряти площа передпокої перед покупкою покриття.

Малюнок на ламінаті не втрачає фарб при тривалій експлуатації, це одна з вагомих причин укладання цього покриття в передпокої.

При виборі ламінатної підлоги необхідно врахувати навантаження, які він буде відчувати в вашому домі. Якщо є маленькі діти, тварини, які постійно приходять з брудними лапами, це серйозна додаткове навантаження на підлогу. Діти можуть пошкодити ламінат, кидаючи на нього іграшки або стукаючи по підлозі якимись предметами. Домашні вихованці можуть подряпати його кігтями. Якщо є велосипеди і самокати, ковзани і санки, які ставлять в коридорі, то на підлозі можуть залишитися пошкодження. З перерахованого вище можна зробити висновок, що в передпокої стоїть укладати ламінат 33 класу, який відрізняється особливою міцністю и витримує великі навантаження.

Слід уважно стежити, щоб між стиками статевого покриття не проникла волога, яка може привести до здуття статі. Щоб не боятися цього, вибирати варто ламінат, що має кромки, захищені воскової просоченням. Коли її немає, можна герметично обробити кромки ламінату силіконом.

Якщо ламінат обраний правильно і до підлоги в передпокої ставляться дбайливо, він прослужить до 20 років, практично не втрачаючи привабливості.