Вологостійкий ламінат для кухні

Кухня - це приміщення з підвищеною вологістю і з частими перепадами температур. Вибираючи в кухню підлогове покриття, багато зупиняють свій вибір на ламінаті. Спочатку ламінат рідко укладали в таких приміщеннях через недостатню його вологостійкості. Сьогодні виробники вдосконалили цей матеріал, почавши покривати його вологовідштовхувальними складами, що продовжує термін його експлуатації і поліпшують влагоізоляціонние характеристики.

Який ламінат краще підійде для кухні

Ламінат являє собою багатошарову систему, в якому кожен шар відповідає за певну функцію: збереження тепла, кольору, вологостійкість основи. Ламінат представлений у величезній різноманітності відтінків, тому легко підібрати підходящий варіант під будь-який стиль інтер'єру. Наприклад, на кухні буде відмінно виглядати ламінат на поверхні якого нанесені зображення квітів і фруктів.

Зручність монтажу ламінату полягає в досить швидкої замкової збірці підлогового покриття. Елементи потрібно просто зістикувати і замкнути. Якщо планується переїзд, укладене покриття можна легко і швидко розібрати і зібрати на новому місці. Звичайно, це можливо, якщо збірка підлогового покриття відбувалася беськлєєвим способом.

Як вибрати ламінат

Сьогодні можна вибирати з різних видів ламінату. Чим вище його клас, тим вище його водостійкість. Для кухні підійде матеріал з 32 класу і вище. Таке міцне вологостійке покриття підлоги можна укладати не тільки на кухні, але навіть і на підприємствах.

Не потрібно плутати 2 види покриттів: вологостійкі або водостійкі. Вологостійкі - це ламінат, що має захисний шар, що перешкоджає проникненню вологи в структуру дошки. Водостійкий ламінат має настільки високий рівень вологозахисту, що може витримати навіть потоп. Звичайно, другий варіант покриття пропонується за вищою ціною. Зате маючи таке покриття на підлозі кухні можна не переживати за його збереження.

В основі вологостійкого покриття лежить міцна плита МДФ з волокнистої структурою, для якої характерна особливо висока міцність. Зовнішній зовнішній шар виготовлений з полімерів. Саме він забезпечує стійкість до води.

Плюси вологостійкого ламінату

Ламінатная дошка на кухні користується великою популярністю. Така затребуваність матеріалу викликана наступними його перевагами:

  • гарний зовнішній вигляд: можна створити поверхню, що імітує різні породи деревини, плитку для підлоги, природний камінь;
  • стійкість до стирання і до прямого впливу сонячних УФ променів: малюнок не вигорить, навіть якщо вікна кухні виходять на сонячну сторону;
  • на міцному ламинате можна сміливо ходити в каблуках;
  • висока гігієнічність;
  • простий, легкий, швидкий монтаж;
  • можливість установки на систему теплих підлог;
  • невисока вартість покриття;
  • Відмінна стійкість по класах до підвищеної вологи, механічних впливів, різких перепадів температур.