Купити Ламінат на Борщагівці і отримати повну консультацію можна за телефоном 067 322-60-06; 050 783-29-76

У нас ви можете купити ламінат таких популярних брендів.

Серед величезного вибору підлогових покриттів ламінат займає провідні позиції. Завдяки високій зносостійкості, міцності і вогнестійкості, підлогове ламіноване покриття знайшло часте застосування як в житлових будинках (кімнати, кухні), так і комерційних підприємствах.

Ламінат - це багатошаровий матеріал з основою у вигляді древесноволокнистой жорсткої плити (HDF), що має високу щільність, яка створена з полімерної смоли і суміші дрібнодисперсного деревини за допомогою пресування при високих температурних режимах. Конструкція ламінату наступна:

  • Верхній шар у вигляді пластичного полімеру, що захищає ламіноване покриття від механічних пошкоджень.
  • 2-й шар - декоративний. Він відрізняється різноманітним дизайном, що включає різне забарвлення деревини, кахлю, різні абстракції.
  • 3-й шар складається з HDF плити і витримує основну механічне навантаження. У цьому ж шарі знаходяться замкові з'єднання.
  • Нижній шар (стабілізуючий) захищає покриття від деформації.

Фіксуються сучасні підлогові покриття без застосування клею. Надійна фіксація дощок між собою здійснюється за допомогою замкових з'єднань. Це гарантовано забезпечує більш швидкий монтаж і суттєво економить час.

Маючи намір придбати якісний ламінат від європейських виробників онлайн, заходите на сайт інтернет-магазину «Паркет Індустрія». У нас можна замовити ламінат за дуже вигідною ціною з безкоштовною доставкою. Визначаючись з вибором ламінату, слід точно знати, в якому приміщенні він буде використовуватися. Для кімнат і кухні можна придбати покриття класу 32, а для офісу краще підійде клас 33. У цього виробу гарна зносостійкість.

Вартість ламінату залежить від багатьох факторів, зокрема від таких як: розмір, обраний клас стійкості, текстура і багатошаровість.

Головні переваги ламінатної підлоги

Ламінована для підлоги панель з HDF основою є чудовою альтернативою покриттям з натуральної деревини. Таке покриття також безпечне, але коштує набагато дешевше. У нашому онлайн-магазині великий вибір ламінату різної текстури і забарвлень, тому є можливість вибору для будь-яких приміщень за досить вигідними цінами.

До переваг ламінату відносяться:

  • Різноманітність забарвлень. Ламінат може виглядати зовсім по-різному, так як малюнок лицьового шару виконується друкарським способом. У плані дизайнерських рішень вибір просто безмежний.
  • Висока міцність. При правильному підборі служить досить тривалий час.
  • Швидкість укладання і, як наслідок, монтаж обходиться дешевше.
  • Простота в догляді. Дуже легко чиститься за допомогою звичайного вологого прибирання, його можна пропилососити або підмести. Чи не боїться впливу навіть сильних чистячих складів.
  • Прийнятна ціна. Таке покриття на відміну від натуральної дошки або паркету є досить бюджетним покриттям виробом.

Як замовити ламінат в нашому інтернет-магазині

Щоб заощадити свій час і гроші, а також придбати якісний ламінат - звертайтеся в наш магазин. У нас надається зручний каталог даної продукції, в якому можна користуватися фільтром бренду, ціни, кольору та ін. На сайті можна побачити якісні фотографії зразків ламінату та ознайомитися з їх прайс-листами. Крім цього, є функція порівняння вподобаних виробів, що дає можливість полегшити підбір відповідного варіанту.

Інтернет магазин «Паркет Індустрія» розташований в Києві і купити якісний ламінат за хорошою ціною з доставкою навіть на Борщагівку. Умови оплати та доставки можна дізнатися на нашому сайті. Також, при наявності будь-яких питань, що стосуються замовлення ламінату, звертайтеся за допомогою до наших менеджерів. Вони швидко нададуть грамотну консультацію.