Адреса: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 34 А, ЖК Аристократ, м. Печерська
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

SPC-ламінат (вініловий підлогу SPC)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

SPC-ламінат (вініловий підлогу SPC) - оригінальне покриття для підлоги на основі полімер-мінералів, до складу яких входить карбонат кальцію (80%) і ПВХ з'єднання (20%). Відмінні риси ламінат роблять його схожим з керамічною плиткою. Монтаж покриття проводиться за тією ж схемою, що і монтаж ламінату. Завдяки унікальному складу готовий матеріал вважається екологічно чистим і може застосовуватися в приміщеннях будь-якого призначення.

Якісний SPC ламінат має многослойностью. Верхній шар служить для захисту покриття, під ним розташовується декоративний папір, основа плити і нижній шар, що виконує функцію стабілізатора.

Тепла підлога і SPC-ламінат: сумісність

Готові підлоги володіють високою теплопровідністю, вони не деформуються і не змінюють свої розмірні параметри з плином часу. Це властивість дозволяє поєднати експлуатацію підлог з будь-якими водними і електричними гріють покриттям для підлоги. При порівнянні з іншими моделями підлог, SPC-ламінат не виділяє шкідливих для здоров'я людини речовин і запахів. Спрощений монтаж дозволяє запросто використовувати матеріал для обладнання будь-яких за розміром приміщень

Показники водостійкості SPC підлог

SPC вініловий підлога повністю водостійкі і не вбирають в себе зайву воду і вологу. При виконанні процедури монтажу методом приклеювання до основи можна бути впевненим в тому, що покриття не пропустити будь-яку рідину всередину. Ця характеристика дозволяє застосовувати такий ламінат в приміщеннях з підвищеними показниками вологості, наприклад, на кухні, у ванній, при облаштуванні басейнів або саун на території приватних об'єктів.

Виконання процедури установки підлог

Легкий монтаж SPC підлог став можливим за рахунок спеціально розробленого виробником замкового з'єднання Click, завдяки якому можна укладати SPC-ламінат до 40 кв метрів в день, задіявши одного фахівця. Додатковим плюсом стане розумна вартість монтажу, якщо порівнювати матеріал, наприклад, з тією ж плиткою. Особливих вимог до кваліфікації монтажників не передбачено.

Переваги застосування спеціальних SPC підлог:

 1. 100% стійкість до вологи, водонепроникність. Домогтися такого властивості дозволила Спеціальна структура. У ній відсутні вологопоглинаючі шари, тому на саме покриття не роблять помітний вплив перепади вологості, прямий контакт з водою або інші зовнішні впливи.
 2. Підвищені показники зносостійкості. Товщина полімерного захисного шару склала близько 0,55 мм (здатність витримувати до 10 тисяч обертів абразиву відповідно до стандарту EN 660. Тривалість експлуатації ламінат в побутових умовах склала 20-25 років.
 3. Пожежна безпека покриття. Випадково впала сигарета або сірник не залишать видимих ​​слідів на покритті. Рівень пожежної безпеки матеріалу повністю відповідає нормам класу B1.
 4. Стабільні розміри і нездатність ламінат до усадки або деформації в процесі виконання монтажних робіт
 5. Підвищені властивості екологічності. У складі покриття відсутні шкідливі домішки і леткі речовини, основним стабілізатором є кальцій-цинк, який повністю нешкідливий для навколишнього середовища. З чинним сертифікатом відповідності можна ознайомитися на сайті виробника.
 6. Відмінна сумісність матеріалу з теплими підлогами. Виробник дозволяє застосування конфігурацій з різною температурою нагріву - аж до 40 градусів Цельсія. Змонтувати під даним видом ламінату можна інфрачервоний, водянкою або кабельний тепла підлога).
 7. Простий монтаж покриття за рахунок з'єднуються між собою планок, без приклеювання до самої підстави.
 8. Чи не слизька поверхня підлоги, виробник виключає ковзання навіть в разі намокання поверхні.
 9. Можливість вибору покриття з реалістичною забарвленням під дуб і фаску. Якісно видрукувані декори дозволяють реалізувати різні завдання, що стоять перед дизайнерами.
 10. Укладання покриття без обладнання порога на площі до 650 кв метрів. Процес став можливий за рахунок низьких значень водопоглинання. Замки в ламінат не розійдуться навіть при різких перепадах вологості.
 11. Збереження теплої поверхні покриття протягом тривалого періоду часу.
 • Артикул: CA158
  1 360 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA159
  1 360 грн/м²
  Купити
 • Дуб Саппоро
  −14%
  Артикул: CL101
  1 130 грн/м²
  972 грн/м²
  Купити
 • Дуб Берген
  −14%
  Артикул: CL103
  1 130 грн/м²
  972 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA115
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA116
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA117
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA113
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA153
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA154
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA145
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA146
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA147
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA148
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA149
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA150
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA151
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CA152
  1 300 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CL102
  1 130 грн/м²
  Купити
 • Артикул: CL104
  1 130 грн/м²
  Купити
Вгору