Адреса: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 34 А, ЖК Аристократ, м. Печерська
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Rezult

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Rezult пропонує інженерний багатошаровий підлогу. Виробництво тришарової інженерної дошки здійснюється на найсучаснішому заводі УХЛК (Українська холдингова лесопильная компанія). Цей завод знаходиться в одному з міст Житомирської області.

При виробництві інженерної паркетної дошки використовується безвідходний принцип, а навколишнє середовище залишається під захистом. Застосовуються верстати і автоматичні лінії від відомих брендів. Це багатофункціональне деревообробне обладнання австрійських, італійських, польських, німецьких та інших брендів.

У рік компанія Rezult виробляє більше 2,5 мільйонів квадратних метрів інженерної паркетної дошки. Особовий шар продукції представлений в різних варіантах, а покрита інженерна дошка сучасними акриловими лаками і екологічними маслами. Інженерна дошка бренду Rezult відповідає запитам найвимогливіших клієнтів. Інженерна дошка входить в категорію безпечних і екологічних продуктів, має стабільні експлуатаційні характеристики. Відразу після монтажу підлогового покриття можна починати експлуатацію житлового приміщення.

Важливі переваги дошки Rezult

При фабричному виробництві вдається досягти повної готовності паркетної інженерної дошки, що вважається її головною перевагою. При покупці цього підлогового покриття можна не переживати про складне монтажі, проблеми і труднощі, що виникають при експлуатації.

Паркетна дошка вважається простим матеріалом в укладанні, а виконати монтаж зможе людина, яка не має спеціальних знань. При монтажі потрібно дотримуватися вимог, що пред'являються до підготовки приміщення.

Укладати матеріал можна на "тепла підлога" з використанням "плаваючого" способу. При необхідності дошки можна розібрати і укласти в іншому місці.

Натуральний матеріал дозволяє насолоджуватися екологічністю, фактурою деревини.

Паркетна дошка Rezult має конструкцію з перпендикулярними шарами і вважається стабільним матеріалом. Покриття добре переносить сезонні перепади температури і вологості. Матеріал надійно захищений від повсякденних механічних впливів, тому що в заводських умовах на його поверхню наносять сучасні масла і лаки.

Система замків покриття

На щільність з'єднання дощок впливає їх система з'єднання. Цей параметр впливає на збереження всього підлогового покриття після процесу монтажу. Високий рівень надійності гарантують замкові механізми T-Lock, UniClinic. Такі замкові механізми гарантують підлогового покриття стабільність на довгий час.

Як замовити паркетну дошку в Україні?

Придбати паркетну дошку в Києві, в інших містах України можна за найвигіднішою вартості. Сучасне підлогове покриття дозволяє створювати в житлових і комерційних приміщеннях унікальний інтер'єр. Матеріал добре поєднується з будь-якими меблями.

У нашому каталозі представлена ​​продукція відомих і надійних виробників. Покупцям запропоновані такі підлогові покриття, які виконані з популярних сортів деревини. В каталозі є паркетна дошка, вироблена з рідкісних сортів.

Вгору