Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Терасна дошка в інтернет магазині Паркет Індустрія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Терасна дошка відноситься до спеціальних підлогових покриттів. Таке покриття застосовується для облаштування спортивних майданчиків, веранд, садових і паркових доріжок, майданчиків літніх кафе і ресторанів, бань і саун. Це сучасний і надійний тип підлогового покриття, який забезпечує максимальний комфорт і зручність.

В якості основи терасної дошки виступає Дерево-полімерний композит (ДПК). Цей матеріал є основою для терасної дошки, і відрізняється високими показниками надійності.

Переваги терасної дошки перед деревом

Кожен матеріал має свої сильні і слабкі сторони. Можна виділити основні переваги і плюси, якими володіє терасна дошка в порівнянні зі звичайним деревом:

  • Матеріал має високу ступінь стійкості до впливу зовнішніх негативних чинників. Терасна дошка не боїться впливу сонячного світла, лугів і кислот, солоної води і інших типів впливу.
  • Не деформується і не розтріскується.
  • Завдяки використанню спеціальної просочення і композитних матеріалів відсутні будь-які проблеми з цвіллю і гниллю. Дерево-полімерний композит при виробництві покривають спеціальною захисною плівкою. Це дозволяє надійно захищати матеріал від впливу грибків, гнилі і цвілі. Перевагою виступає і те, що немає необхідності в додатковому покритті лаком або іншими матеріалами.
  • Навіть при тривалому використанні дошка зберігає свій первозданний зовнішній вигляд. Терасна дошка не вигорає при впливі ультрафіолету, не боїться вітру і інших типів впливу. Все це забезпечує довгий термін служби і оптимальний зовнішній вигляд.
  • Матеріал має високі показники механічної міцності. Завдяки цьому можна ставити на неї будь-які важкі предмети. Все це значно розширює сферу використання терасної дошки.
  • Використовувані при виробництві полімери та матеріали абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища. Також немає неприємного стороннього запаху.
  • Завдяки грамотно продуманій конструкції, терасна дошка дуже проста в монтажі та обслуговуванні.
  • Високий ступінь пожежної безпеки. Матюкав абсолютно не підтримує горіння.
  • Сучасний і естетичний зовнішній вигляд.
  • Безліч сфер використання. Це сучасний і універсальний матеріал.

Вироби з ДПК вигідно відрізняються міцністю, механічної, хімічної і атмосферної стійкістю. Матеріал не схильний до розтріскування і викривлення. Можна використовувати для різних приміщень, у тому числі з підвищеною вологістю. Це можуть бути лазні, сауни, ванні кімнати. Також широко застосовується для зовнішніх робіт.

Вгору