Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Egger PRO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ламінат Egger

На які параметри ви звертаєте увагу при виборі ламінату?

Ламінат є листовим покриттям на підлогу, який виготовляється шляхом пресування деревних волокон гарячим металом. Склад шарів ламінату виглядає наступним чином:

  1. Нижній шар;
  2. Несучий шар;
  3. Декоративний шар;
  4. Закріплює шар;

Судячи з останніми статистичними даними, з кожним днем все більше українців хочуть покрити підлогу в своєму будинку ламінатом.

Варто відзначити, що зараз покупці при виборі ламінованого покриття все рідше хочуть детально розбиратися в технологічних характеристиках. Ціна, дизайн і компанія виробника - це те, на що в першу чергу звертають свою увагу покупці. Однією з таких популярних компаній у жителів не тільки України, але і всієї Європи, є німецька компанія Egger. Продукція цієї фірми вважається одним їх кращих виборів, тому що підійде людям з будь-яким грошовим бюджетом і не залежить від будь-яких особливостей інтер'єру будинку або квартири.

Компанія, яка йде в ногу з часом - це ламінат Egger.

Основною спрямованістю фірми Egger є виробництво будівельних матеріалів для меблевої промисловості. Головний девіз компанії: "Ми розширюємо можливості дерева". Функціональність і дизайн продукції є головними особливостями концерну. Всього на вибір пропонується понад 70 різних видів відтінків листів на будь-який смак.

Головні переваги компанії Egger:

1) Сучасна водостійка технологія "Aqua +" застосовується при обробці фаски і замків. За допомогою даної технології можна використовувати продукцію німецької компанії Egger навіть в приміщеннях з підвищеним рівнем вологи. Наприклад, в кухні, барі, торговому залі або ванній кімнаті;
2) Ламінатная плита HDF, товщина і щільність якої дорівнює близько 7-11 міліметрів. Її особливістю є те, що вона щільніше звичайної MDF майже в два рази. Тому плита дозволяє витримувати більші навантаження, тобто дозволяє збільшити термін використання;
3) У свою чергу забезпечити міцне з'єднання дозволяє система UNI fit. Даний замок не ламається при різних навантаженнях. Таким чином, він є своєрідним конструктором, який можливо розібрати і зібрати, якщо знадобиться. Наприклад, при переїзді, пересуванні меблів на нове місце або ж демонтаж.
4) Окремо варто відзначити і сертифікацію PEFC, яка є спеціальною національною програмою природокористування лісових ресурсів;
5) Крім цього ціни на продукцію компанії підійдуть для людей з різним рівнем доходів, так як ламінат розділений на доступні варіанти для більшості людей і на продукцію преміум-класу.

Спеціальний штат наукових співробітників компанії працює над інноваційними розробками. Саме завдяки їм люди з усього світу щороку можуть побачити і придбати все більш сучасні продукти компанії.

Так чому ж жителям України варто купувати ламінат саме у компанії Egger?

Для відповіді на це питання варто звернути свою увагу на все перераховане раннє про цю компанію. Досить порівняти її з будь-якою компанією-конкурентом, і ви переконаєтеся, що компанія Egger є безсумнівним лідером. Також окремо варто згадати про те, що абсолютно вся продукція компанії Egger є екологічно чистою. Даний факт підтверджують численні сертифікації та перевірки, які проводилися спеціальними органами ФРН. Крім цього доступність цін для громадян з будь-яким рівнем заробітку дозволяє вибрати і купити потрібний ламінат будь- якій людині в магазині "Паркет Індустрія", який знаходиться в Києві.

Вгору